Okrem práce v oblasti komunikácie a marketingu pre našich klientov sa venujeme aj interným projektom.

INDEX MAG vznikol v roku 2018 s cieľom prinášať informácie zo sveta IT a pre ľudí z IT sveta. Dočítate sa o témach ako sú IT trendy a technológie, novinky a technologické zaujímavosti, novinky z podnikateľského prostredia, z oblasti vzdelávania. V magazíne nájdete aj rozhovory, lifestylové články, informácie z kultúry či zo športu.

indexmag.sk

Internetový magazín Nazjedenie.sk vydávame od roku 2009. Magazín je plný tipov, nápadov, rozhovorov a noviniek pre všetkých, ktorí radi varia a pečú. 

nazjedenie.sk

infomagazín logo

Od roku 2017 prevádzkujeme informačný portál Infomagazín, na ktorom zverejňujeme tlačové správy, pozvánky a zaujímavé informácie zo všetkých oblastí.

infomagazin.sk

Logo Košice Airport Magazine

Od roku 2014 vydávame v spolupráci s Letiskom Košice časopis Košice Airport Magazine. Čitateľmi letiskového časopisu sú návštevníci košického letiska, Košičania aj návštevníci mesta.

Košice Airport Magazine je plnofarebný, vo formáte A4, vydávaný v náklade 10 000 kusov dvakrát ročne. Obsahom časopisu sú nielen informácie o letisku, letoch, destináciách, ale aj informácie o pamiatkach, turistické zaujímavosti a informácie o partneroch, ktorým je venovaný komerčný priestor.

letiskovycasopis.sk

Od roku 2019 vydávame v spolupráci s Letiskom Bratislava časopis Bratislava Airport Magazine.

Časopis Bratislava Airport Magazine je plnofarebný magazín, vydávaný s polročnou periodicitou vo formáte A4 v náklade 10 000 kusov. Obsahom časopisu sú nielen informácie o letisku, letoch, destináciách, ale aj informácie o pamiatkach, turistické zaujímavosti a informácie o partneroch, ktorým je venovaný komerčný priestor. Časopisy sú distribuované zadarmo v priestoroch bratislavského letiska.

letiskovycasopis.sk