Top

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Od roku 2014 vydávame v spolupráci s Letiskom Košice časopis Košice Airport Magazine. Čitateľmi letiskového časopisu sú návštevníci košického letiska, Košičania aj návštevníci mesta.

Košice Airport Magazine je plnofarebný, vo formáte A4, vydávaný na kvalitnom lesklom papieri v náklade 10 000 kusov dvakrát ročne. Obsahom časopisu sú nielen informácie o letisku, letoch, destináciách, ale aj informácie o pamiatkach, turistické zaujímavosti a informácie o partneroch, ktorým je venovaný komerčný priestor.

www.letiskovycasopis.sk

nazjedenie-380

Portál nazjedenie.sk je tu pre vás už od roku 2009. Šikovné redaktorky pravidelne pripravujú nové recepty z tradičnej slovenskej kuchyne i rôzne dobroty zo zahraničných kuchýň, tipy a návody z kulinárskeho sveta, novinky, články, rozhovory.

www.nazjedenie.sk

Od roku 2017 prevádzkujeme informačný portál Infomagazín, na ktorom zverejňujeme tlačové správy, pozvánky a zaujímavé informácie zo všetkých oblastí. Portál je určený najmä inzerentom, ktorí tu môžu publikovať svoje články. V prípade, ak ide o činnosť neziskových organizácií, občianskych združení, škôl, nemocníc, miest a obcí a podobne, publikácia na portáli je zadarmo.

www.infomagazin.sk

supermagnetky1

Kvalitné magnetky za dobrú cenu. Darujte vašim klientom, návštevníkom vášho mesta či svadobným hosťom malú magnetickú pamiatku. Magnetky sa len tak nestratia. Magnetické vizitky, fotomagnetky, magnetické reklamy na autá a drevené magnetky.

wwww.supermagnetky.sk[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]