Top

Pracovná plesová sezóna

Začiatkom roka nám do kancelárie pribudla laserová tlačiareň Xerox. Naplno sme ju využili práve počas plesovej sezóny. Odštartovali sme ju grafickou prípravou a tlačou tombolových lístkov pre Reprezentačný ples odpadového hospodárstva a priateľov životného prostredia a pokračovali kompletnou prípravou grafických a reklamných materiálov na ples nášho stále klienta, spoločnosť KOSIT, ktorá tento rok oslavuje 15. výročie.

Základným prvkom grafík plesu KOSIT-u bola silueta tanečného páru, ktorú vytvoril náš grafik Michal Dudlák. Siluetu sme spolu s ďalšími drobnými grafickými prvkami použili na 1 500 tombolových lístkov, pozvánky, rollupy, pútače, CD, video alebo trojhranné stojky, na ktoré sme umiestnili plesové menu, partnerov a číslo stola. Pre nás novou výzvou bolo aj vytvorenie grafického návrhu torty alebo príprava priehľadných obálok na zbierku pre OZ Usmej sa na mňa.

Ples sa napokon veľmi vydaril a my sme radi, že našimi rukami prešiel každý jeden materiál. Vďaka ručnému rezaniu, perforovaniu či skladaniu sme mali istotu, že sú lístky, pozvánky, stojky či menovky urobené naozaj kvalitne a skvele reprezentujú nás i nášho klienta. Navyše sme pri ich príprave zistili, že náš tím dokáže nielen kreatívne myslieť, ale aj si poriadne manuálne „máknuť“ :)

Rollup Ples KOSIT

Tombolové lístky ples KOSIT

ples trojstranna stojka

CD Artwork Mockup

A takto vyzerali naše dielka na plese 🙂 Foto: Oliver Karolyi

partneri na info materiále

KOSIT torta

RollupPartneri

})(jQuery)