Top

Toto sme my – LEMUR tím. Vďaka tomu, že sa špecializujeme na rôzne oblasti, dokážeme spolu pokryť široké spektrum aktivít a služieb. 

Lenka

Lenka Bollová
Art Director
lenka@lemur.sk
+421 948 590 270

Sim Ďurkovič

Sim Ďurkovič
PR Specialist & Strategist
sim@lemur.sk

Emmka-lemur-web

Emma Juhásová
Social Media Manager
emma@lemur.sk

Adka-lemur-web

Andrea Bercik
Senior Copywriter
andrea@lemur.sk

Evka-lemur-web-2

Eva Hrivniaková
Account Manager
eva@lemur.sk
+ 421 948 786 783

Ludka

Ľudmila Zimáni Horňáková
Graphic Designer
ludmila@lemur.sk

Daniel Sabol

Daniel Sabol
Photographer
& Web Developer
daniel@lemur.sk

Marianna

Marianna Harvanová
Web Developer
marianna@lemur.sk

Jana

Jana Beerová
CEO
jana@lemur.sk
+421 903 675 627