Top

Toto sme my – LEMUR tím. Vďaka tomu, že sa špecializujeme na rôzne oblasti, dokážeme spolu pokryť široké spektrum aktivít a služieb. 

Viac hláv, viac rozumu aj viac kreativity – to vieme ponúknuť aj vám.

Lenka

Lenka Bollová
Art
Director
lenka@lemur.sk

Sim Ďurkovič

Sim Ďurkovič
PR & Communication Specialist
sim@lemur.sk

Emmka-lemur-web

Emma Juhásová
Social Media Manager
emma@lemur.sk

Ivana

Ivana Mikuličková
Key Account Manager
ivana@lemur.sk

Adka-lemur-web

Andrea Bercik
Senior Copywriter
andrea@lemur.sk

Ludka

Ľudmila Zimáni Horňáková
Graphic Designer
ludmila@lemur.sk

Evka-lemur-web-2

Evka Hrivniaková
Account Manager
evka@lemur.sk

Daniel Sabol

Daniel Sabol
Photographer
& Web Developer
daniel@lemur.sk

Marianna

Marianna Harvanová
Web Developer
marianna@lemur.sk

Mima

Miroslava Korytková
Strategist & Crisis Comm. Specialist, Co-Founder 
miroslava@lemur.sk

Jana

Jana Beerová
Strategist & Sales Director, Co-Founder
jana@lemur.sk