Top

Sme komunikačná agentúra, ktorá realizuje nápadité projekty so srdcom. Naše riešenia sú cieľavedomé, nápadité, s dávkou kreativity aj humoru. Komunikujeme pozorne a píšeme krasopisne. 

V agentúre oceňujeme priateľský prístup klientov, ktorí do nás vkladajú dôveru. Práve partnerský vzťah nám dáva možnosti vymýšľať a tvoriť nápady, ktoré sa budú páčiť vám aj vašej cieľovej skupine. 

Potrebujete pomôcť so zviditeľnením a so zvýšením predaja, so správou sociálnych sietí, organizáciou eventu, grafikou či v oblasti PR? Radi vám pomôžeme.

 Sme agentúra, s ktorou budete spolupracovať radi 

…a keďže lemur nie je leňochod, rozrástli sme sa na celkom peknú kreatívnu svorku. 

Jana

Jana Beerová
CEO & PR Specialist
jana@lemur.sk
+421 903 675 627

Lemur-tim-Evka

Eva Hrivniaková
Account Manager
eva@lemur.sk
+ 421 948 786 783

Lemur-tim-Emma

Emma Juhásová
Marketing Specialist
emma@lemur.sk

Lemur-tim-Andrea

Andrea Bercik
Senior Copywriter
andrea@lemur.sk
+421 907 399 395

Daniel Sabol

Daniel Sabol
Photo&Video
daniel@lemur.sk

Dana-Gedeon

Dana Gedeon
Sales & Strategy
dana@lemur.sk

Marianna

Marianna Harvanová
Web Developer
marianna@lemur.sk

Lemur-tim-Ludka

Ľudmila Zimáni Horňáková
Graphic Designer
ludmila@lemur.sk