Top

Toto sme my – LEMUR tím. Vďaka tomu, že sa špecializujeme na rôzne oblasti, dokážeme spolu pokryť široké spektrum aktivít a služieb. 

Viac hláv, viac rozumu aj viac kreativity – to vieme ponúknuť aj vám.

Lenka

Lenka Bollová
Art
Director
lenka@lemur.sk

Sim Ďurkovič

Sim Ďurkovič
Strategist & Marketing Specialist
sim@lemur.sk

Mia

Mia Nováková
Social Media
Specialist
mia@lemur.sk

Ivana

Ivana Mikuličková
Marketing Specialist
ivana@lemur.sk

Daniel Sabol

Daniel Sabol
Web Developer
daniel@lemur.sk

Marianna

Marianna Harvanová
Web Developer
marianna@lemur.sk

Mima

Miroslava Korytková
Strategist & Crisis Comm. Specialist, Co-Founder 
miroslava@lemur.sk

Jana

Jana Beerová
Strategist & Sales Director, Co-Founder
jana@lemur.sk