Top

Toto sme my – LEMUR tím. Vďaka tomu, že sa špecializujeme na rôzne oblasti, dokážeme spolu pokryť široké spektrum aktivít a služieb. 

Viac hláv, viac rozumu aj viac kreativity – to vieme ponúknuť aj vám.

S grafikou je môj život spätý už od stredoškolských čias. V dvojrozmernom vnímaní excelujem a svojej práci venujem všetok potrebný čas. Nie je nič horšie ako nedokončená grafika.

Lenka Bollová
Art
Director
lenka@lemur.sk

Bez toho, aby som to plánovala, som sa strategicky dostala k marketingovým aj komunikačným stratégiám. Ako správne postupovať od prvotnej idey až k želanému cieľu? Rada vám s tým pomôžem.

Sim Ďurkovič
Strategist & Marketing Specialist
sim@lemur.sk

Sústredenie a pozornosť v online si získajú len veci, ktoré zaujmú. To isté hľadám pre našich klientov vo svete množstva reklám. Baví ma študovať povahu publika a prispôsobovať obsah relevantným číslam.

Mia Nováková
Social Media
Specialist
mia@lemur.sk

Marketing je mojou záľubou a už počas štúdia som sa začala venovať PPC kampaniam, social marketingu a navrhovaniu stratégií. Zaujímajú ma najnovšie trendy a CSR kampane, ktoré majú kreatívny koncept.

Ivana Mikuličková
Analyst & PPC Specialist
ivana@lemur.sk

Weby ma začali zaujímať už na strednej škole a venujem sa im doteraz. Radosť z každého vyriešeného problému ma stále posúva vpred. Okrem iného rád fotím a študujem hospodársku informatiku na vysokej škole.

Daniel Sabol
Web Developer
daniel@lemur.sk

Od analytickej chémie som presedlala na niečo úplne iné - weby. Nie je nič lepšie ako vidieť výsledok svojej práce takmer okamžite, po jednom refreshnutí. Teda okrem pocitu, keď nájdete bug v kóde a zrazu všetko funguje.

Marianna Harvanová
Web Developer
marianna@lemur.sk

Mojou vášňou sú termíny, plánovanie a stratégie. Najradšej mám krízovú komunikáciu, eventy a plánovanie PR aktivít. Bavia ma živelné, dynamické projekty, no aj klasická žurnalistika v podobe tlačových besied a brífingov.

Miroslava Korytková
Strategist & Crisis Comm. Specialist, Co-Founder 
miroslava@lemur.sk

Vymýšľam, plánujem, milujem tabuľky a kreovanie nových projektov. Venujem sa stratégiám - marketingovým, komunikačným a aj tým podnikateľským.

Jana Beerová
Strategist & Sales Director, Co-Founder
jana@lemur.sk