Sme komunikačná agentúra, ktorá realizuje nápadité projekty so srdcom. Naše riešenia sú cieľavedomé, nápadité, s dávkou kreativity aj humoru. Komunikujeme pozorne a píšeme krasopisne. 

V agentúre oceňujeme priateľský prístup klientov, ktorí do nás vkladajú dôveru. Práve partnerský vzťah nám dáva možnosti vymýšľať a tvoriť nápady, ktoré sa budú páčiť vám aj vašej cieľovej skupine. 

Potrebujete pomôcť so zviditeľnením a so zvýšením predaja, so správou sociálnych sietí, organizáciou eventu, grafikou či v oblasti PR? Radi vám pomôžeme.

 Sme agentúra, s ktorou budete spolupracovať radi 

…a keďže lemur nie je leňochod, rozrástli sme sa na celkom peknú kreatívnu svorku. 

Jana Beerová
CEO & PR Specialist
jana@lemur.sk
+421 903 675 627

Eva Hrivniaková
Account Manager
eva@lemur.sk
+ 421 948 786 783

Emma Juhásová
Marketing Specialist
emma@lemur.sk
+421 948 590 270

Andrea Bercik
Senior Copywriter
andrea@lemur.sk
+421 907 399 395

Jarmila G. Gaľová
Communication Specialist
jarmila@lemur.sk

Jana

Jana Minarčíková Nálepková
Graphic Designer

Ľudmila Zimáni Horňáková
Graphic Designer
ludmila@lemur.sk

Daniel Sabol

Daniel Sabol
Photo & Video
daniel@lemur.sk

Jakub Petrovský
Photo & Video

Dana Gedeon
Sales & Strategy
dana@lemur.sk

Marianna

Marianna Harvanová
Web Developer
marianna@lemur.sk