Top

Náš tím

Toto sme my – LEMUR tím. Vďaka tomu, že sa špecializujeme na rôzne oblasti, dokážeme spolu pokryť široké spektrum aktivít a služieb. 

Viac hláv, viac rozumu aj viac kreativity – to vieme ponúknuť aj vám.

Písanie je mojou vášňou, rovnako aj rozprávanie, aj keď neviem povedať R. Starám sa o udržiavanie dobrých vzťahov klientov s verejnosťou a médiami, píšem a nadchýna ma organizácia eventov.

Edita Fabian Hilgartová
PR & Communication Specialist

edita@lemur.sk

Bez toho, aby som to plánovala, som sa strategicky dostala k marketingovým aj komunikačným stratégiám. Ako správne postupovať od prvotnej idey až k želanému cieľu? Rada vám s tým pomôžem.

Sim Ďurkovič
Strategist & Marketing Specialist

sim@lemur.sk

Sústredenie a pozornosť v online si získajú len veci, ktoré zaujmú. To isté hľadám pre našich klientov vo svete množstva reklám. Baví ma študovať povahu publika a prispôsobovať obsah relevantným číslam.

Mia Nováková
Social Media Specialist

mia@lemur.sk

Marketing je mojou záľubou a už počas štúdia som sa začala venovať PPC kampaniam, social marketingu a navrhovaniu stratégií. Zaujímajú ma najnovšie trendy a CSR kampane, ktoré majú kreatívny koncept.

Ivana Mikuličková
Analyst & PPC Specialist

ivana@lemur.sk

S grafikou je môj život spätý už od stredoškolských čias. V dvojrozmernom vnímaní excelujem a svojej práci venujem všetok potrebný čas. Nie je nič horšie ako nedokončená grafika.

Lenka Bollová
Art Director

lenka@lemur.sk

Grafika si vybrala mňa alebo ja ju - ťažko povedať. Umenie je však so mnou už od stredoškolských čias. Tvorím webstránky, navrhujem grafiky, fotím a mám skúsenosti aj s učením komunikačného dizajnu - ak by niekto potreboval 🙂

Jana Minarčíková Nálepková
Graphic Designer

nalepka@lemur.sk

Od analytickej chémie som presedlala na niečo úplne iné - weby. Nie je nič lepšie ako vidieť výsledok svojej práce takmer okamžite, po jednom refreshnutí. Teda možno okrem toho pocitu, keď konečne nájdete bug v kóde a zrazu všetko funguje.

Marianna Harvanová
Web Developer

marianna@lemur.sk

Mojou vášňou sú termíny, plánovanie a stratégie. Najradšej mám krízovú komunikáciu, organizovanie eventov a plánovanie PR aktivít. Bavia ma živelné, dynamické projekty, no na druhej strane aj klasická žurnalistika v podobe tlačových besied a brífingov.

Miroslava Korytková
Strategist & Crisis Communication Specialist, Co-Founder 

miroslava@lemur.sk

Vymýšľam, plánujem, milujem tabuľky a kreovanie nových projektov. Venujem sa stratégiám - marketingovým, komunikačným a ako obchodná riaditeľka aj tým podnikateľským.

Jana Beerová
Strategist & Sales Director, Co-Founder

jana@lemur.sk

PS: Áno, sme čisto ženský tím, ale nerobíme to zámerne! 🙂