Top

Lemur môžem úprimne odporúčať. Dlhoročná spolupráca s ich skvelým tímom na projektoch Štátnej filharmónie Košice nám pomohla priblížiť sa k nášmu publiku. S Lemurom sme riešili novú vizuálnu identitu a jej "každodenné" všestranné aplikácie, až po konzultácie pre online marketing, ktoré nám boli ušité na mieru. Výsledok bol vždy výborný.

Jana Šargová

Štátna filharmónia Košice

Marketingová agentúra Lemur v našom niekoľkoročnom vzťahu predstavuje spoľahlivého partnera s profesionálnym prístupom, na ktorého sa pri riešení zadaní z oblasti komplexnej témy zberu, zhodnocovania a recyklácie odpadov môžeme plnohodnotne spoľahnúť. Oceňujeme komunikačný prístup, úprimný záujem o diskutované témy, no hlavne rozsah, rýchlosť a kvalitu ponúkaných riešení. Pre spoločnosť KOSIT je v oblasti marketingu agentúra Lemur partnerom s pridanou hodnotou.

Slavka Brzová

KOSIT a.s.

S Lemurom spolupracujeme dlhé roky a vždy oceňujem najmä ich rýchle a bezproblémové vybavenie všetkých našich požiadaviek a profesionálnu kvalitu. Za nás úplná spokojnosť. Odporúčame!

Katarína Fila Kosturská

Dorfsheep

S Jankou a Mimou sa poznám už roky, veľa rokov 🙂 Spolupracovali sme už na viacerých projektoch a vyberám ich zas a znova preto, lebo sa na nich dá spoľahnúť. To je to čo hľadám pri dodávateľoch - 100% spoľahlivosť. Verím im a odporúčam ich každému, kto hľadá partnera pre komunikačnú stratégiu, či marketing ako taký.

Štefan Polgári

Dognet

logo Venergi
Štátne divadlo Košice logo
SPDH 2018
logo Šfk
Bábkové divadlo v Košiciach
logo Propeller bistro Košice letisko
Plaza beach solivar logo
logo ETP
logo Ellegance
LEJA Okná logo
logo Tepujem.sk
logo ZVAR
Logo K13
geve klinika
Pub u Kohúta Košice Hrnčarska logo

… a ďalší…

Ďakujeme za spoluprácu!