Top

Ahojte som Dada a som Lemur

Ahojte som Dada a som Lemur

Ahojte, moje meno je Dagmar Vendráková a do Lemuru som nastúpila na pozíciu grafického dizajnéra. Okrem práce sa venujem fotografii, ktorú ešte aktuálne študujem na Technickej univerzite v Košiciach. Obľubujem minimalizmus, ktorý sa dá ľahko nájsť v mojich fotografiách a grafikách. Najradšej tvorím jednoduché farebné kombinácie, ale tiež rada vytvorím aj nejakú tú koláž či farebnejšie logo a najviac sa vo voľnom čase venujem milým ilustráciám. No a popri tom všetkom mi učaroval šport, lezecká stena a pripravujem svoju figúru na letné počasie. 

Kde ma nájdete vo voľnom čase?

Najviac zo všetkého milujem prírodu a turistiku – do prírody chodím nasávať dobrú energiu. Preto ma najčastejšie nájdete na čerstvom vzduchu v lese. Mojou doposiaľ najviac obľúbenou a zároveň aj prvou turistikou bola Východná Vysoká, ktorú odporúčam určite každému – tie výhľady naozaj stoja za to! 

Pre menej zdatných by som odporučila chodníky v Slovenskom raji alebo Muránsku planinu – tu je mojou obľúbenou cesta cez Čertovu dolinu. Názov vás určite nemusí odradiť. Touto cestou som šla niekoľkokrát, napríklad aj na moje narodeniny, a raz aj v dvojmetrovom snehu za tmy. A keď túto cestu prejdete, za odmenu si môžete dať výborné bryndzové halušky či iné slovenské špeciality na Salaši Zbojská.

Zvieratká, ach tie zvieratká

Milujem zvieratá – hlavne mačky! A veľmi rada si zajazdím na koňoch.Taktiež pomaly plním svoju izbu rastlinkami a rada zájdem navštíviť Mačkafé či ZOO 🙂

Dadkine TOP:

Top 3 obľúbené seriály: 

  • Money Heist
  • Inside job
  • Family Guy 

Top 3 obľúbené sladkosti:

  • Esíčka (vždy vyberám len tie kakaové)
  • Teplé kakao
  • Kinder Bueno

A ak ste si náhodou ešte nevšimli – milujem čiernu farbu! ?

Dagmar Vendráková

Ahojte, moje meno je Dagmar Vendráková a do Lemuru som nastúpila na pozíciu grafického dizajnéra. Okrem práce sa venujem fotografii, ktorú ešte aktuálne študujem na Technickej univerzite v Košiciach. Obľubujem minimalizmus, ktorý sa dá ľahko nájsť v mojich fotografiách a grafikách.

Pridajte prvý komentár

Komentáre